O nás

Náš příběh 

Jsme manželé Katka a Jarek, spojuje nás láska k sobě navzájem, láska k vlasům a vášeň pro naši práci. :)

V roce 2009 jsme otevřeli první Lazebnictví v Brně. Skloubit rodinu a práci s dojížděním do Brna nebylo snadné, a tak jsme Brno opustili a v roce 2018 si splnili sen novým Lazebnictvím Juříčkovi, které máme doma v Heršpicích u Slavkova. 

Nenajdete u nás hypermoderní stříhárnu, ale stylový salonek s útulným zařízením, kde se věnujeme každé zákaznici samostatně. Užijete si tak nejen naši péči o Vaše vlásky, ale také maximální soukromí. Vymyslíme účes přímo pro Vás na míru, poradíme, jak o vlásky pečovat i co nedělat, aby zůstaly dlouho krásné. 

Vzděláváme se na seminářích u nás i v zahraničí, abychom šli s dobou a neposkytovali jen klasické kadeřnické služby, ale zvládali také aktuální světové trendy. 

Jsme Kérastase Salonem Expert/Premium L'oréal Professionnel

V roce 2020 jsme se rozhodli, že přípravky, které máme rádi jak při práci, tak doma by jsme mohli i prodávat. A tak vznikl nápad na vytvoření E-shopu kde se teď nacházíte.

V roce 2022 jsme ve Slavkově u Brna otevřeli kamennou prodejnu La. Obchůdek, aby jste si mohli veškeré produkty ovonět a prohlédnout. Rádi Vám se vším poradíme a když si budete přát i dárkově zabalíme.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete odcházet s krásnými vlasy, spokojeným nákupem, příjemným prožitkem a budete se k nám rádi vracet.

Vaši Lazebníci